План работы на неделю

Дата     Назва мерапрыемства

Арганізацыйная нарада

Самакантроль:

МА настаўнікаў беларускай мовы і літаратуры (Зубкаўская СШ)

22.11.2017

Самакантроль:

МА музычных кіраўнікоў ДУ (Клецкі яслі-сад № 2)

Самакантроль:

Стан выкладання і якасць ведаў вучняў па рускай мове і літаратуры, правядзенне заняткаў па адукацыйнай вобласці “Развитие речи и культуры речевого общения” (у дашкольнай групе)МА настаўнікаў біялогіі (Заастравечская СШ)

Занятак школы маладога настаўніка “Пошук” (Клецкая СШ № 1)

Самакантроль:

Інтэлектуальныя спаборніцтвы “Што? Дзе? Калі?”

25.11.2017

Дырэктарская субота – педагагічны аудыт шостага  школьнага дня

Конкур малюнкаў “Наша дружная сям’я”

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.